اخبار هنرمندان ، بازیگران
دانلود نرم افزار ، بازی آنلاین ، ورزشکاران ، سرگرمی
صفحه نخست           نسخه موبایل          عناوین مطالب              قالب وبلاگ           تماس با من
درباره وبلاگ


ول کن جهان را قهوه ات یخ کرد
آخرین مطالب

مدیر تلگرام ضمن عذرخواهی از کاربران ایرانی و بیان علت قطع شدن تلگرام ، اعلام کرد که همکاری خود را برای بستن صفحات غیراخلاقی که جزو قانون اولیه تلگرام است را ادامه خواهد داد. 


مدیر تلگرام از کاربران ایرانی عذرخواهی کرد

پاول دوروف ضمن عذرخواهی رسمی از مقامات وزارت ارتباطات اعلام کرد به همکاری خود برای بستن صفحات غیراخلاقی که جزو مرام اولیه تلگرام است، ادامه خواهد داد. 

مؤسس و مدیر تلگرام در کانال رسمی خود / https://telegram.me/durov از اعلام خبر مسدود شدن تلگرام توسط وی در دو هفته گذشته عذرخواهی کرد و گفت ظاهراً تلگرام توسط مقامات ایرانی دست کاری نشده بود و دلیل کندی این پیام رسان، قطعی کابل های اینترنت بوده است.

مدیر تلگرام ، پاول دروف ، پاول دروف

مدیر تلگرام پاول دروف از کاربران ایرانی عذرخواهی کرد

 

وی خاطرنشان کرد که درباره موضوع درخواست ایران برای ساخت ابزار مانیتورینگ، خطایی جعلی رخ داده و اصلاً درخواستی از سوی مقامات ایران برای وی ارسال نشده است و ارسال کننده پیام درخواست ابزار مانیتورینگ اصولاً ایران و وزارت ارتباطات نبوده است. دوروف تأکید کرد که این حرف را می پذیرد که مقامات وزارت ارتباطات از وی چنین درخواستی را نکرده اند.

مدیر تلگرام ادعای خود درباره مسدود شدن را زودهنگام توصیف کرد و از مردم و وزارت ارتباطات عذرخواهی کرد.

وی همچنین گفت اگر تنها نگرانی وجود صفحات غیراخلاقی در تلگرام است، قطعاً این ربات ها و کانال ها مسدود می شود و حتی بر اساس قوانین اپ استور نیز اجازه توسعه محتوای غیراخلاقی در پیام رسان تلگرام را نیز نداریم.
 

 

منبع : خبرانلاین /ن 

14 آبان 1394 :: 06:40 ب.ظ ::  نویسنده : رضا
.: Weblog Themes By PICHAK :.
 
   

  • paper | خرید اینترنتی | ماه موزیک