اخبار هنرمندان ، بازیگران
دانلود نرم افزار ، بازی آنلاین ، ورزشکاران ، سرگرمی
صفحه نخست           نسخه موبایل          عناوین مطالب              قالب وبلاگ           تماس با من
درباره وبلاگ


ول کن جهان را قهوه ات یخ کرد
آخرین مطالب
حاشیه های حضور پوتین در ایران، از مهماندار بی حجاب تا هدیه ویژه به رهبر

پوتین در حاشیه دیدار با رهبر معظم انقلاب یکی از قدیمی ترزین نسخه های خطی قرآن کریم را به حضرت آیت الله خامنه ای هدیه کرد. 

 

هدیه ویژه پوتین به رهبر انقلاب +عکس

ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه عصر با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار و دراین دیدار هدیه‌ای را تقدیم رهبر انقلاب کرد.پوتین در حاشیه دیدار با رهبر معظم انقلاب یکی از قدیمی ترین نسخه های خطی قرآن کریم را به حضرت آیت الله خامنه ای هدیه کرد.پوتین همانند سران شرکت کننده در اجلاس کشورهای صادرکننده گاز (GECF) به‌صورت جداگانه با مقام معظم رهبری دیدار کرد.

708943_482.jpg

هدیه ویژه پوتبن به رهبر-1
708845_183.jpg
هدیه ویژه پوتبن به رهبر-2
708846_622.jpg

هدیه ویژه پوتبن به رهبر-3

عکس: حضور تک تیرانداز هنگام ورود پوتین
در میان تصاویر به ثبت رسیده از ورود پوتین به ایران، عکس یک تک تیرانداز آماده باش هم منتشر شده است.ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برای دیدار رسمی دوجانبه و همچنین شرکت در سومین اجلاس سران مجمع کشورهای صادر کننده گاز وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد.در میان حواشی این دیدار، عکسی به چشم می خورد که تک تیراندازی به هنگام ورود پوتین به ایران در فرودگاه مهرآباد آماده باش است.

709020_237.jpg

 

عکس: مهماندار بی حجاب پوتین در ایران

مهماندار پوتین بدون حجاب در خاک ایران

 

مهمترین نکته‌ رهبر انقلاب در دیدار با پوتین
 ولایتی گفت: مهمترین نکته‌ای که رهبر معظم انقلاب در دیدار با آقای پوتین فرمودند این بود که ایران خواهان روابط بلندمدت و همه‌جانبه و باثبات با کشور روسیه است. علی‌اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل در گفت‌وگوی تلفنی با خبر 21 شبکه یک سیما درباره مهمترین نکات مطرح شده میان رهبر انقلاب و رئیس‌جمهور روسیه، اظهار داشت: مهمترین نکته‌ای که رهبر معظم انقلاب در دیدار با آقای پوتین فرمودند این بود که جمهوری اسلامی ایران خواهان روابط بلندمدت، همه‌جانبه و با ثبات با کشور روسیه است.

وی ادامه داد: رهبر انقلاب در این دیدار فرمودند که هر تصمیمی اتخاذ می‌شود، باید عملیاتی شود؛ یعنی تصمیمات اتخاذ شده در سطح سران دو کشور روسیه و ایران کاملا قاطع است، اما در رده‌های اجرایی بر عملیاتی شدن تصمیمات دو رئیس‌جمهور باید کاملا تاکید شود و این اطمینان متقابل بین دو کشور وجود دارد که از مرحله حرف به عمل درآید و ظرفیت بسیار گسترده به فعل تبدیل شود.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل در پاسخ به این پرسش که با توجه به عکس‌العمل رسانه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی به دیدار آقای پوتین و رهبر انقلاب و به ویژه اینکه رئیس‌جمهور روسیه مستقیما از فرودگاه به دیدار رهبر انقلاب رفتند، نظر شما چیست؟ گفت: انتخاب چنین زمانی که خوشبختانه با اجلاس روسای تولیدکننده گاز در جهان مصادف شد، انتخاب مناسبی بود، زیرا همکاری میان ایران و روسیه در سوریه مصداق کامل همکاری راهبردی بین دو کشور است که شکل عملیاتی به خود گرفته و نتایج ارزشمندی را به بار آورده و عملا موازنه را به نفع خط مقاومت تغییر داده است.

ولایتی تاکید کرد: اینکه آقای پوتین در این سفر اولویت‌بندی کرده و اولویت نخست خود را دیدار با مقام معظم رهبری گذاشت، حکایت از این دارد که وی کاملا حساب شده برنامه سفر را طراحی کرده و بدون هرگونه تشریفاتی مستقیم از فرودگاه به دفتر رهبری آمد و به حضور ایشان رسید و 2 ساعت این گفت‌وگو به درازا کشید.

وی تصریح کرد: این اتفاق نشان می‌دهد که از نظر آقای پوتین رابطه بین ایران و روسیه باید رابطه راهبردی باشد و در سطح بالاترین مقامات دو کشور مورد بحث قرار گیرد، چرا که قریب دو ساعت این گفت‌وگو طول کشید و این مدت زمان یعنی اینکه دیدار تشریفاتی نبود و دیداری کاملا کاری بود.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با بیان اینکه در دیدار رهبری با آقای پوتین درباره روابط دوجانبه، همکاری منطقه‌ای و هماهنگی‌های بین‌المللی مطالب ارزشمندی رد و بدل شد، گفت: رئیس‌جمهور روسیه به صراحت اعلام کرد که خواستار روابط راهبردی همه‌جانبه با ایران است.

ولایتی افزود: رهبر معظم انقلاب نیز در این دیدار متقابلا بر عزم ایران برای روابط دوستانه بین دو کشور مهم منطقه تاکید کردند و اینکه روابط دوجانبه بین دو کشور براساس احترام متقابل و به نفع دو کشور است. وی با اشاره به تاریخ روابط ایران و روسیه، خاطرنشان کرد: در تاریخ ایران و روسیه بعد از زمانی که بین ایوان چهارم و شاه‌طهماسب صفوی رابطه قدرتمندانه بین دو کشور بود تا به حال این رابطه سابقه نداشته است.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با رئیس‌جمهور روسیه، تصریح کرد: چنین دیداری با چنین کیفیت و کمیت دو ساعته و خارج از تشریفات در تاریخ جمهوری اسلامی ایران بی‌سابقه بوده و حکایت از اهمیت این روابط می‌کند.

 

منبع: تسنیم/ پارسینه/باشگاه خبرنگاران

3 آذر 1394 :: 08:31 ب.ظ ::  نویسنده : عباس علی آرزومند
.: Weblog Themes By PICHAK :.
 
   

  • paper | خرید اینترنتی | ماه موزیک